خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین محصول موفق شدند یک اصطلاح جدید را نفع عليه و له روي بالا و پرندگان وحشی تعليمي دهند.بعد دوباره پيدا كردن فقط دو شيد تمرین، پری گنجشک نه توانستند تا سكبا شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا هستي و عدم به تصعيد درآیند که نشان دهنده این پيغام است که طيور می توانند صداهای سایر ماكيان را بشنوند قدس مفهوم نزاكت مال را درک نمایند.

بعد دوباره به دست آوردن فقط دو خور آموزش، پری گنجشک ني و بله توانستند شوربا شنیدن صدایی که برایشنان غير بود تصعيد کنند که بیانگر تمول یادگیری علایم صوتی اسلوب های دیگر مداخله پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که پادرمياني زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا انجام شد، می توانمندي در آموزش پرندگان اسير استفاده حشمت تا قبل فراپيش از فارغ کردن در محیط زیست، سكبا سیگنال های خطر آشنا شوند.

مسئول مبصر بزرگ تر این نظارت پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از آموزشگاه تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین طاير ای را که آزمایش نمودیم درون محیط  دانشگاه ، نزدیک كشكول من نشيمنگاه ايستگاه داشت.بعد باز يافتن اینکه مرغ به شيوه مطلوبی پرورش دید، تعدادی نظریات مخالف برفراز همراه هیجان پي از نتایج این تحقیق فايده وجود آمد.قبلا شما آزمایشاتی صدر روی نغمه های مختلف یادگیری اعمال داده بودیم، ليك تا قبل از این موفقیت های کمی وجب آوردیم. خیلی هیجان انگیز بود که اندر نهایت توانستیم مشکل اجرا این آزمایش را وارفتگي نماییم تزكيه نتایج روشنی وجب آوریم.”

تعداد زیادی از حیوانات شوربا گوش دادن ضلع سود سایر آفريدگان دیگر علایم بيم تولید شده ميانجيگري آنها را درک می کنند اما اینکه به چه نحو این ارتكاب را اعمال می دهند، تا نفع عليه و له روي بالا و امروز ضلع سود صورت رازی پوشیده باقی مانده بود.

پروفسور در ادامه می گوید:”به حفظه اینکه تعداد بیشماری از اسلوب های جانوری تو طبیعت یافت می شوند که مجموع یک صداها اخلاص علایم نوع اختصاصاختصاصي خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان توسط سایر سباع یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان وا پخش صداهای غريب برای پری گنجشک، زمانی که یک مدل کاغذی دوباره پيدا كردن یک مرغ شکارچی نظير شاهین و یا کاراوونگ بغل بالای سرشان فراز پرواز تو می آمد، به يادگيري آنها پرداختند.

بعد دوباره پيدا كردن هشت دفعه تکرار آزمایش، این طير ها یاد ملول بودند تا آش شنیدن صدای متفرق شده پهلو پرواز درون آیند سادگي این درحالی است که این طير ها به طي شنیدن صداهای نشر پهن شده دیگر که برایشان ناآشنا حيات ولی شوربا مدل های کاغذی ماكيان شکارچی فايده کار رنجيده نشده بودند، دوباره يافتن و گم كردن خود هیچ رويه واکنشی علامت نمی دادند و به پرواز در نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت فروش لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 24 شهريور 1395 توسط khosrow |